BAGİAD'a Teşekkür Ziyareti

Sosyal Medyada Paylaş

BAGİAD'a Teşekkür Ziyareti

Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Sayın Zekiye SEFERBEY ile Bigadiç Kültür ve Eğitim Vakfı (BİKEV) Müdürü Sayın Maide KILINÇER derneğimize teşekkür ziyaretinde bulundular.

Türkiye Yaşlılık Konseyi Derneği (TÜRYAK) tarafından bu yıl 10. su düzenlenen  "TÜRYAK 2016 Örnek Kıdemli Vatandaş Ödül Töreni" aynı zamanda Dünya Yaşlılar Günü olan 1 Ekim cumartesi günü Mövenpick İstanbul Levent Otel’ de büyük bir katılımla gerçekleşti. Türkiye genelinde 29 İlin Büyükşehir Belediyeleri ve STK' ları tarafından seçilen 46 örnek kıdemli vatandaş ile yurtdışından seçilmiş 17 örnek kıdemli vatandaşın yer aldığı bu anlamlı ödül törenine Derneğimizin, Balıkesir’imizi temsilen seçtiği Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Sayın Zekiye SEFERBEY ile Bigadiç Kültür ve Eğitim Vakfı (BİKEV) Müdürü Sayın Maide KILINÇER de katılarak ödüllerini aldılar.

            Yönetim kurulu üyelerimizin nezdinde tüm dernek üyelerimize teşekkür dileklerinde bulunan Sayın Zekiye SEFERBEY; “Böylesi bir büyük organizasyona katılıp Balıkesir’imizi temsil etmek benim için büyük bir onurdu. Bu sayede İlimizi, Türk Anneler Derneğimizi ve çalışmalarımızı diğer katılımcılara tanıtma fırsatı buldum. Almış olduğum ödülün sevincini sizlerle paylaşmak istedim. Vermiş olduğunuz bu önemli görev için şahsım ve üyelerimiz adına sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

BİKEV Müdürü Sayın Maide KILINÇER ise, törende TÜRYAK yönetimi ve çalışanları tarafından kendilerine büyük ilgi ve alaka gösterildiğini dile getirerek;    “Öncelikle bizleri seçmiş olduğunuz için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler eğitim ve öğretime gönül vermiş bireyler olarak kurduğumuz BİKEV’ i sizlerin sayesinde yurt içi ve yurtdışından katılım sağlamış olan oradaki tüm vatandaşlarımıza da aktarmış olduk. Bu sayede vakfımızın farklı yerlerde de anılmasına ve tanınmasına katkı sağlamış olacağız” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Sayın Rahmi KULA; “Çok değerli TÜRYAK yönetimi geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Balıkesir’imizin örnek kıdemli vatandaşlarını seçme görevine derneğimizi layık görerek bizleri son derece onurlandırdı. Öncelikle yıllardır sürdürdükleri bu başarılı organizasyon için kendilerini tebrik ediyorum.

 

 

Geçtiğimiz yıl da değerli büyüklerimiz Sayın Fethi EĞİNLİOĞLU, Sayın Mevlüt YOLCU ve Sayın Ziyaettin TAN beyefendiler Ankara’ daki törende İlimizi temsil etmişlerdi. Gençler olarak bizler; varlıkları, ürettikleri ve kişilikleri ile bizlere simge olmuş bu önemli ve değerli insanları seçmenin haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Balıkesir’imiz için birer mihenk taşı olan değerli büyüklerimizi bu tür etkinliklerde görmek açıkçası bizlere güç veriyor. Önceki yıllarda çok önemli isimler ilimizi temsil ederek bu ödüle layık görülmüştü. Bundan sonrada Balıkesir’imizden daha birçok örnek kıdemli vatandaş çıkacağını umuyor ve temenni ediyorum “ dedi.

Bilgilerinize sunarız.

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya