Bartın Genç İş Adamları Derneği’nden TBMM ziyareti

Sosyal Medyada Paylaş

Bartın Genç İş Adamları Derneği’nden TBMM ziyareti

Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen KEMİK ve Başkan Yardımcıları; Salim Cem YILDIZ, Hikmet Can SAYIN.  Sayman; Alkım TAN. Genel Sekreter ; Hüseyin Alp AKIN ve  Yönetim Kurulu üyeleri; Esma Selin KOYUTÜRK, Necmi BALIK, Ali Erge BİRİNCİ TBMM’deki Bartınlı Vekilleri ziyaret etti.

Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen KEMİK  Milletvekillerine yapılan ziyaretle ilgili şu açıklamalarda bulundu: ‘ Bartın Genç İş Adamları Derneği ve Yönetim Kurulu olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde Bartın’ı Temsil eden Sayın Vekillerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Program kapsamında Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz TUNÇ ve CHP Bartın Milletvekili Aysu BANKOĞLU’na ziyaretler gerçekleştirildi. Ziyaret sırasında Bartın Giad Başkanı Egemen KEMİK projelerinden ve hedeflerinden bahsederken aynı zamanda  derneğin kuruluşu ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Bartın Giad Yönetim Kurulunun, üyelerinin ve Bartın ilinin tanıtımını yapan, Türkiye’deki 82 adet Genç İş Adamları Derneğine gönderilen ‘Bartın Giad 2018 Dergisi’ ve yönetim kurulu üyesi Esma Selin KOYUTÜRK’ün Defne Fabrikasının ürünleri takdim edildi.

HER ŞEY İLİMİZ İÇİN

Bartın Giad Başkanı Egemen KEMİK; Dernek olarak siyaseti dışarıda tuttuğumuz, ve Birlik ve Beraberlik içerisinde ‘Her Şey İlimiz İçin’ diyerek sözlerine devam eden KEMİK ilimizin gelişmesi ve kalkınması için yapılacak olan çalışmalara dernek olarak destek vermek istediklerini, çeşitli projeler hazırlayarak ilimizin tanıtımına katkı sağlamak istediklerini ifade ederek derneğimizin önümüzdeki günlerde yapacak olduğu etkinliklerde milletvekillerimizi görmek istediklerini dile getirdi.

KEMİK; Meclis ziyaretimiz sırasında Bartınlı vekillerimizin şahsıma ve yönetimime gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, Allah yar ve yardımcıları olsun’ dedi.

Milletvekilleri ile gerçekleştirilen hoş sohbetin ardından Sayın Bartın Ak Parti Milletvekili Yılmaz TUNÇ 15 Temmuz gecesi vatan haini Fetöcü teröristlerin bombaladığı Türkiye Büyük Millet Meclisi Binasının çatısına isabet eden bombanın düştüğü yeri ziyaret ederek, TBMM Genel Kurul Salonundaki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

TBMM Genel Kurul çalışmalarını bir süre izleyen Bartın Giad Yönetim Kurulu , TBMM’de Sanayi – Ticaret ve Enerji Komisyon Başkanı Sn. Mustafa ELİTAŞ ile biraraya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya