Bemar Kariyer ve Dil Okulları'ndan Üyelerimize Özel İndirim

Bemar Kariyer ve Dil Okulları'ndan Üyelerimize Özel İndirim

Değerli Üyemiz; 

TÜGİK Üyesi olmanın ayrıcalıklarını hissettirecek, özel olanaklar sağladığımız çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Bemar Kariyer ve British Town Dil Okulları ile yaptığımız işbirliğimiz kapsamında; TÜGİK Üyelerine özel çok avantajlı fiyatlar sunulmaktadır.

 

HAKKINDA;

 

Bizler Bemar Kariyer ve British Town Dil Okulları olarak kuruluş felsefesi olarak belirlediği, bireylerin ve kurumların gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler yaratma vizyonu ile her geçen yıl daha da güçlenerek yolumuza devam etmekteyiz.

 

20 yılı aşan eğitim tecrübemiz ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğumuz "amaca özel eğitim programları" ile ulusal ve uluslararası piyasalardaki sanayi ve iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan olan yabancı dil, iş çözümleri, kişisel gelişim ve dijital tasarım eğitimlerinde farklılıklar yaratarak, öğrencilerin ve çalışanların gelişmelerine destek olmaktayız.

 

Bemar Kariyer ve British Town Dil Okulları tarafından düzenlenen eğitimlerin en önemli özgünlüğü katılımcılara tamamen uygulamalı bir eğitim olanağı sunmasıdır. Bütün eğitimler özel sınıf ya da bilgisayar  laboratuarında, uluslararası standartlarda ve tamamen uygulamalı olarak devam eder.

 

Türkiye çapında  Ankara, Afyon, Aydın, Antalya, Bursa , Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kocaeli,  Kütahya, Konya, Manisa ve Uşak olmak üzere bir çok ilde  hizmet vermektedir.

AVANTAJLARI ;

TÜGİK'e kayıtlı üyelerin tümü, bakmakla yükümlü oldukları 1.derece akrabaları ve TÜGİK çalışanları Genel İngilizce Eğitimlerimizde ve Bemar Kariyer Okulu kanadında yer alan eğitimlerimizden %50 indirim

IELTS,TOEFL,YDS HAZIRLI SINIFLARI eğitimlerinde bireyler %25 indirim hakkına sahip olacaklardır.

Eğitimlerimizden herhangi birine değil de, sadece konuşma kulübümüze kayıt olmak isteyen TÜGİK üyelerine %20 indirim uygulanır.

İkinci yabancı dil eğitimlerimizde ilk kur normal fiyat üzerinden %80 indirimlidir, devam eden kurlarda ise %40 indirim sağlanacaktır.

HİZMETTEN FAYDALANMAK İÇİN;

Uygulamadan faydalanmak isteyen üyelerimizin ilgiliye TÜGİK üyesi olduğunu belirtmeleri yeterlidir.

 İlgili; Ferdi NİZAMOĞLU 0 532 789 31 33 f.nizamoglu@bemarkariyer.net 

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya