Defterdar Şener'den BARGİAD'a ziyaret

Sosyal Medyada Paylaş

Defterdar Şener'den BARGİAD'a ziyaret

Bartın İl Defterdarı Muhammet Osman ŞENER 29’uncu Vergi Haftası dolayısıyla Bartın Genç İş Adamları Derneği’ni ziyaret etti.

            Bartın İl Defterdarı Muhammet Osman ŞENER ve Maliye Personeli 29’uncu Vergi Haftası dolayısıyla Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen KEMİK, Yönetim Kurulu Üyeleri; Salim Cem YILDIZ, Necmi BALIK, Onur ALDATMAZ, Hüseyin Alp AKIN, Sermet Ali BAYKAL, Ali Erge BİRİNCİ ve Bartın Giad üyeleri; Serhat AYDIN, Tayfun SÖZDİNER ile bir araya geldi, kendilerini kabul ettikleri için Bartın İl Defterdarı Muhammet Osman ŞENER , Başkan Egemen KEMİK ve Bartın Giad yönetimine teşekkür etti.

            Bartın İl Defterdarı Muhammet Osman ŞENER; verginin toplumun tüm kesimine benimsetilmesi, vergi ödeme alışkanlıklarının arttırılması amacıyla her sene vergi haftası düzenlenmekte olduğunu ve ildeki vergi gelirleri hakkında bilgi aktardı.

            Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen KEMİK ise, Vergi Haftası çerçevesinde kurum çalışanlarını kutladıklarını ifade etti. Hafta münasebetiyle gerçekleşen ziyarette KEMİK, Vergi Haftası’nın ülkemiz için, devletimiz için, milletimiz için, ekonomimiz için hayırlara vesile olmasını dileyerek , Bartın İl Defterdarı Muhammet Osman ŞENER ve Maliye personeline nezaket ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek bu yılki vergi gelirlerinin gecen yıllardan daha verimli olması dileğinde bulundu. 

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya