Elbirliği, Güçbirliği Kahvaltı Konuğu TSO Başkanı ve Yönetimi

Sosyal Medyada Paylaş

Elbirliği, Güçbirliği Kahvaltı Konuğu TSO Başkanı ve Yönetimi

Elbirliği, Güçbirliği Kahvaltı Konuğu TSO Başkanı ve Yönetimi

Bartın Genç İş Adamları Derneği tarafından düzenlenen ‘Elbirliği, Güç birliği Kahvaltı’ programı KÖZ Restoranında gerçekleştirilen programa, Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen KEMİK, Bartın Giad Yönetim Kurulu ve üyeleri; Bartın TSO Başkanı Halil BALIK ve TSO Yönetim Kurulu katılım sağladı.

Kahvaltı programında konuşan Bartın Giad Başkanı Egemen KEMİK, Bartın TSO Başkanı Halil BALIK ve TSO Yönetim Kuruluna teşekkür ederek, 13 Nisan seçimlerinin ardından yeni bir döneme başlayan TSO Başkanı Halil BALIK ve TSO Yönetim Kuruluna Hayırlı olsun diyerek sözlerine şu şekilde devam etti.

   ‘ELBİRLİĞİ , GÜÇBİRLİĞİ İÇİNDE BARTIN, ÇOK DAHA İYİ YERLERE GELECEK’

KEMİK Kahvaltıda yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: Bizim buradaki en önemli faktörümüz birlik ve beraberliğimizdir. Çünkü Sivil Toplum Kuruluşları, güçlendikçe ilimiz de güçlenecektir. İlimizin ve ülkemizin erken seçim döneminde istihdam ve gayri safi milli hasıla olarak katkılarımızı arttırmaya ve projeler üretmeye, Sivil Toplum Kuruluşu olarak da devletin işini kolaylaştırmaya yardımcı oluyoruz. Bununla ilgili 2-7 Mayıs tarihleri arasında KOSGEB ile birlikte bir girişimcilik kursu düzenleyerek 30 girişimci yeni arkadaşımıza toplam 2 periyotta oluşan bir kurs gerçekleştiriyoruz bununla beraber dernek üyelerimizden de bu kursumuza katılanlar var. Bu kursta bize yardımcı olan TSO Başkanımıza teşekkür ediyorum. Çünkü; TSO Konferans salonunu bir bedel göstermeden tahsis etmiştir.. Bu bizim için güzel bir başlangıç. Bu birlikteliğimiz daim olsun diyerek sözlerini şu şekilde sonlandırmıştır:

Bartın Giad Başkanı KEMİK; Taş taş üstüne koyan her zaman başımızın üstünde yeri vardır. Tekrardan TSO Başkanı ve TSO Yönetim kuruluna hayırlı olsun diyorum, gelen üyelerime de teşekkür ediyorum. Bartın’ın ekonomik bütçesine, kültürel değerlerine, istihdamına katkı sağlamaya ve bu birlikteliğin devamı için her zaman bir arada olacağız diye konuştu.

TSO Başkanı Halil BALIK; ‘Bartın Giad Başkanı Egemen Kemik ve yönetimine teşekkürlerimi iletiyorum. Bartın Genç İş Adamlarımızla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz. Birlikten güç doğar, sözünden hareket ederek güçlerimizi birleştirdiğimiz zaman, daha güzel işler yapacağımızın bilincindeyiz. Tüm siyasi görüş ve düşüncelerin birleştiği tek bir amacın olduğu Bartın’ın düşünürlüğü , Bartın’ın geleceği bir topluluk...

Bizler her zaman Bartın TSO olarak sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Genç iş adamlarının fikirlerinize ihtiyacımız var . Her zaman sizlere kapımız acık. Bize düşen ne varsa her zaman biz bunu yapmaya karşılamaya hazırız. Tekrardan her şey için teşekkür ediyorum.’ diyerek sözlerini sonlandırdı.

Elbirliği , Güç birliği Kahvaltı programı memnuniyet ve karşılıklı görüş alışverişi içerisinde sonlandı.

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya