İl Defderdarından Bartın GİAD’a ziyaret

Sosyal Medyada Paylaş

İl Defderdarından Bartın GİAD’a ziyaret

 

Bartın Defterdarı Muhammet Osman ŞENER ve beraberindeki heyet Vergi Haftası nedeniyle Bartın Genç İş İnsanları Derneği ( Bartın GİAD ) ziyaret etti.

Bartın Defterdarı Muhammet Osman ŞENER, Bartın GİAD Başkanı Salim Cem YILDIZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Egemen KEMİK, Necmi BALIK ve Onur ALDATMAZ’a görevlerinde başarılar diledi.

Bartın GİAD Başkanı Salim Cem YILDIZ, ‘Devletimizin en başta gelen geliri olan vergiler ülke olarak kalkınmamız, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza en iyi ve en hızlı şekilde ulaşması ve her alanda gelişme yaşamak için sağlıklı bir şekilde toplanmalıdır. Vatandaşlarımızda vergilerini zamanında yatırmalı, bu konuda duyarlı davranmalıdır. Ayrıca vergi adaleti sağlanmalı, vergi kaçakçılığını önlemek gerekmektedir. Bu duygularla, bu yıl 25 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında kutlanan 30. Vergi haftası vesilesiyle gerçekleşen ziyaret nedeni ile Defterdar ŞENER ve beraberindekilere teşekkür eden Bartın GİAD Başkanı YILDIZ, vergi dairesi çalışanlarının vergi haftasını kutladı.

 

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya