KOMİSYONLARIMIZ

 

KAMUSAL VE BÜROKRATIK İLIŞKILER KOMISYONU    
                  
Amacı: İş dünyası, kurum, kuruluşlar ve bürokrasi ile İlişkilerimizi etkin kılmak, ilişkilerde koordinasyonu sağlamak, TÜGİK üyelerimizin protokol ve siyasi ilişkilerine destek vermeyi amaçlamaktadır.

Komisyon Başkanı,  Sn.Haluk Kalyoncu, 
Komisyon Üyeleri ,  Sn.Şanser Kadooğlu,  Sn.Seda Özbulut

SOSYAL İLİŞKİLER VE ETKİNLİKLER KOMİSYONU

Amacı : Gerçekleştirilecek sosyal faaliyetlerle TÜGİK üyelerinin birlikteliklerinin güçlendirilmesi, tanışıklıkların arttırılması ve sosyal kaynaşmanın sağlanmasını hedefleyen çalışmalar yapılması , Ülkemizin toplumsal ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projelerini geliştirmek,üretmek ve uygulanmasının sağlanması amaçlanmaktadır.

Komisyon Üyeleri, Sn. Cemal Alyamaç, Sn. Çağlar Korkmaz, Sn. İsmail Çoban, Sn. Savaş Gömeç

YAPILANMA VE GENIŞLEME FAALIYETLERI KOMISYONU

Amacı :  Federasyonlarımızın bölgesinde kalan, dernek olmayan il ve ilçelerde dernekleşme faaliyetlerinin  geliştirilmesi amaçlanmaktadır. 

Komisyon Başkanı,  Sn. Gökhan Korkmaz

Komisyon Üyeler  ,  Sn. M.Serkan İzol, Sn. Savaş Gömeç, Sn. Hakan Özdemir

ULUSLARARASI İLIŞKILER KOMISYONU

Amacı: TÜGİK üyelerinin yurtdışı ile ilgili faaliyet ve ticari bağlantılarını geliştirmelerini  hedeflemekte,  bu bağlamda yurtdışına heyet organizasyonlarını düzenlemesi amaçlanmaktadır.

Komisyon Üyeleri, Sn. Ahmer Reha Yereşen, Sn. Engin Ateşsönmez

 

ÜYELER ARASI İŞ GELİŞTİRME KOMİSYONU

Amacı: TÜGİK üyelerimizin ticari ilişkilerinin arttırılmasını sağlayacak projeler geliştirmek, üyelerin içinde  bulundukları sektör ve iş alanları ile ilgili sektör toplantıları ve çalışmalar yaparak, firmaların üretim ve ticaretinde verimliliklerinin arttırılmasını amaçlamaktadır.

Komisyon Üyeleri, Sn. Savaş Gömeç, Sn. Rahmi Kula, Sn. Yusuf Kavak            

 

PROJE GELIŞTIME KOMISYONU

Amacı: Konfederasyonun tüm iletişim süreçlerinin tutarlı bir şekilde yönetilmesi, kurum kimliğinin geliştirilmesi, ilişkide bulunulan çevrelere etkili şekilde iletilmesi ve arzulanan kurumsal imaj ve kurumsal itibarın elde edilmesi, içsel ve dışsal anlamda tüm iletişim çabasının bütünleşik bir yaklaşımla yönetilmesi yolunda projeler üretir.

Komisyon Başkanı, Sn. Emre Altındağ
Komisyon Üyeleri,  Sn.Savaş Gömeç

HUKUKSAL İŞLERDEN SORUMLU

Amacı: Konfederasyonumuzun ilgili yasa ve kanun değişikliklerinde kamuoyuna sunacağı raporların, hukuksal anlamda araştırmasını yapmak ve raporların oluşturulmasının sağlanması amaçlamaktadır.

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Sn. Abdulrahim  Noyan

KADIN GIRİŞİMCİLERDEN SORUMLU

Amacı: Türkiye’de iş dünyasında ki kadın temsilcilerimizin oranının artması modern dünyayla bütünleşmek ve iş dünyasında ki kadın varlığının temsiliyette ki artışının sağlanması amaçlanmaktadır.

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Sn. Meral Tuncer Argül

 

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya