Konyagiad Başkanı Korkmaz’dan Ramazan Erkoyuncu’ya ziyaret

Sosyal Medyada Paylaş

Konyagiad Başkanı Korkmaz’dan Ramazan Erkoyuncu’ya ziyaret

Konyagiad Başkanı Korkmaz’dan Ramazan Erkoyuncu’ya ziyaret

Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Başkanı Sn. Gülvezir Korkmaz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ramazan Erkoyuncu’yu ziyaret etti. Korkmaz, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında ön sıralarda yer alan Konya Şeker’in şehrin gururu olmaya devam ettiğini belirtti.

Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Başkanı Sn. Gülvezir Korkmaz, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ramazan Erkoyuncu’yu makamında ziyaret etti. Görüşmede PANKOBİRLİK ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığı olağan genel kurulu sonucu başkanlığa seçilen Erkoyuncu’ya “hayırlı olsun” dileklerini ileten ve çalışmalarında başarı dileyen Korkmaz, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2021 sıralamasında en önlerde yer alan Konya Şeker A.Ş. ile Panagro Tarım Hayvancılık A.Ş’nin şehrin gurur kaynağı olduğunu belirtti. Her iki kuruluşun başarısından dolayı Sn. Ramazan Erkoyuncu ve tüm yöneticiler ile çalışanları kutlayan Sn. Gülvezir Korkmaz ‘‘Tarım ve sanayi kenti Konya’mızda şehir ekonomisinin lokomotifi olan Konya Şeker’in önümüzdeki süreçte de başarılarıyla adından söz ettireceğine olan inancımız tamdır. Başta Konya Şeker olmak üzere şehrimizin, bölgemizin, ülkemizin ekonomisine kattıkları güç için tüm firmalarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Hep söylüyoruz. Bizim en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizdir’’ dedi.

PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ramazan Erkoyuncu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarını yakından takip ettiği KONYAGİAD’a başarılar diledi.

 

 

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya