Kuşadası'nda 29 Ekim Coşkusu

Sosyal Medyada Paylaş

Kuşadası'nda  29 Ekim Coşkusu

Kuşadası'nda  29 Ekim Coşkusu

 

Cumhuriyetimizin 95. Kuruluş yıl dönümünde, Kuşadası Genç İşadamları Derneği, Kuşadası İş Kadınları Derneği ve Kuşadası Lions Kulübünün ortaklaşa organize ettiği Cumhuriyet Balosu, 28 Ekim Pazar akşamı Amara Sealight Elite Hotel’de,  TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral’ın da katılımları ile gerçekleşmiştir.

Büyük Önder Atatürk’ün başlattığı “Cumhuriyet Balosu” coşkusunu ve Cumhuriyet kazanımlarının onur ve gururunu paylaşmak üzere baloyu düzenlediklerini belirten Kuşadası İş Kadınları Derneği Başkanı Av. Birgül Öner, Kuşadası Genç İşadamları Derneği Başkanı Müge Delgen Ceylan ve Kuşadası Lions Kulübü Başkanı Ln. Berna Yılmaz ortaklaşa yaptıkları açıklamada şunları söylediler:

“Büyük milletleri diğerlerinden ayıran en önemli özelliğin en zor durumlarda olmaz denilenleri olur kılmalarıdır. Büyük sınamalarla karşı karşıya kalan Türk Milletinin bütün bir dünya coğrafyasında her seferinde birlikteliğini, beraberliğini koruyarak bu sınamaları bütün milletleri şaşırtacak şekilde atlatmış ve bugünlere gelmiştir.

Bu günleri görmemizde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün silah arkadaşlarına ve şehitlere şükran duygularımızı bir kez daha ifade ediyor, şehitlerimizi minnetle bir kez daha anıyoruz.

Birlik ve beraberlik içinde bu yıl 95. Yaşına giren Cumhuriyetimizi kutlamak, bu coşkuyu bir kez daha yaşamak adına bu yıl Cumhuriyet Balosunu, Kuşadası İş Kadınları, Kuşadası Genç İşadamları Derneği ve Kuşadası Lions kulübü ile birlikte organizasyonu üstlendik.

Atamızın sevdiği şarkılar, danslar ve valslarla balomuz Kuşadası’nın unutulmazları arasında yerini alarak, Cumhuriyet coşkusunu hep birlikte bir kez daha yaşayacağız” dediler.

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya