MAGİAD Yeni Yönetiminden Kurucu Başkan’a Ziyaret

Sosyal Medyada Paylaş

MAGİAD Yeni Yönetiminden Kurucu Başkan’a Ziyaret

MAGİAD Yeni Yönetiminden Kurucu Başkan’a Ziyaret

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MAGİAD Başkanı Ömer Geriter ve yönetimini makamında ağırladı. Derneğin kurucu başkanları arasında olduğunu belirten Başkan Ergün, siyasi düşünceleri bir kenara bırakarak yalnızca hizmet anlayışıyla çalışmaların sürdürülmesi noktasında genç işadamlarına öğütlerde bulundu.

Manisa Genç İşadamları Derneği (MAGİAD) Başkanlığı görevine seçilen Ömer Geriter, yeni yönetimiyle birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Geriter ve yönetimini kapıda karşılayan Başkan Ergün, Başkan ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Ergün’e çiçek, temsili Osmanlı kaftanı ve plaket takdim eden MAGİAD Başkanı Ömer Geriter, derneklerinin kurucu başkanı olan Cengiz Ergün isminin kendileri için önemli bir isim olduğunu dile getirdi.

Başkan Ergün’den Destek Sözü

Ziyaretleri nedeniyle Geriter ve yönetimine teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MAGİAD’ın kurucuları arasında yer almaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Çok güzel çalışmalarımız oldu. Tabi zaman hızla geçiyor. O gün bizler o makamlardaydık, bugün siz varsınız, yarın bir başkası olacak. Önemli olan Manisa’mıza hizmet noktasında çalışmalarımızı yapmak. Benim sizlere tavsiyem siyasi düşüncelerinizi bir kenara bırakarak hizmet vermeniz. Elbette herkesin bir düşüncesi var. Ama önemli olan ortak paydada buluşmak. Biz çalışmalarınızda üzerimize düşen desteği kanunlar ölçüsünde vermeye hazırız. Hepinize başarılar diliyorum, göreve seçilmenizden dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya