Mektebim Okulları Hizmetlerinden TÜGİK'e Özel Ayrıcalıklar

Mektebim Okulları Hizmetlerinden TÜGİK'e Özel Ayrıcalıklar

                 TÜGİK –MEKTEBİM KOLEJLERİ İŞBİRLİĞİ 

  • TÜGİK’e bağlı federasyon ve derneklere üye işadamları ve 1.derecede yakınlarının Mektebim Okullarına yaptıracakları kayıtlarda erken kayıt indirimine ilave olarak %15 ekstra TÜGİK Üyeliği indirimi uygulanacaktır. İndirimlerin yanı sıra TÜGİK Üyeleri ve 1.derece yakınları protokolün geçerlilik süresi içinde Mektebim Okullarının gerçekleştireceği ilave aksiyonlardan da faydalanacak olup, bu konuda kurumsal iletişim sürekli canlı tutulacaktır.

 

  • TÜGİK Üyeleri ve 1.derecede yakınlarının kayıt esnasında söz konusu avantajlardan faydalanabilmesi için TÜGİK Genel Merkezi’nden onaylı bir üyelik sertifikası ile Mektebim okullarına başvurusu zorunludur.

 

  • TÜGİK Üyelerinin yararlanacağı indirim ve diğer avantajların dışında ödeme yada okul-öğrenci ilişkisinden doğacak anlaşmazlıklardan dolayı TÜGİK’in Mektebim okullarına karşı herhangi kurumsal bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Akçalı ve sosyal konular anlaşma kapsamı dışında tutulmuştur ve TÜGİK’e rücu edilemez.

 

  • Anlaşma süresi 1 yıl olup Mektebim Okullarının Türkiye sınırları içerisindeki tüm kampüsleri için geçerlidir.
     
  • Anlaşma süresi içinde kayıt yaptırmış olan üye ve yakınlarının kazandığı haklar sözleşme feshi halinde Mektebim Okulları tarafından iade olarak istenemez, kazanılmış haklar ait olduğu bir yıllık dönem için geçerli sayılır. İlgili dönem sona erdikten sonra Mektebim tarafından yeni ücretler ilan edilebilir.
     
  • Sorularınız için TÜGİK Genel Sekreterliği ile iletişime geçebilirsiniz ( 0312 436 99 56/ 0552 405 18 88)

 

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya