Onlar artık “Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu”

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu, 16 Kasım Cuma günü Bursa Crown Plaza Otel’de gerçekleştirdiği 6. Olağanüstü Seçimli Genel Kuruluyla ismini “Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu” olarak değiştirme kararı aldı. Genel kurulun tek Genel Başkan adayı olan Erkan Güral, delegelerin oy birliğiyle bu göreve yeniden seçildi. 

TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral genel kurula hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi; 

“Büyük TÜGİK Ailemizin fertleri olarak, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. TÜGİK üyesi iş insanlarımızın sorunlarını çözme adına kamuyla iş dünyası arasında köprü olma görevimizi sürdüreceğiz. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a yapacağımız ziyarette kendilerine sunmak üzere iş dünyasının ve üyelerimizin görüş, öneri  ve sorunlarını içeren kapsamlı bir rapor hazırlığı içerisindeyiz. 

Cinsiyet ayrımcılığını çağrıştıran bir ifade içermemek adına bugün verdiğimiz kararla yaptığımız isim değişikliği, camiamızın çok daha kapsayıcı bir yapıya sahip olmasını sağlayacaktır. TÜGİK büyük bir çatı kuruluştur ve Türk iş dünyasının gençlik aşısıdır” 

TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurulu sonucunda Erkan Güral Başkanlığındaki 9.Dönem Yönetim Kurulu alfabetik sırayla şu isimlerden oluştu;

1. Erkan Güral (Genel Başkan) 
2. Abdulkadir Akboz
3. Engin Ateşsönmez
4. Gökhan Korkmaz 
5. Hakan Özdemir
6. Haluk Kalyoncu
7. İsmail Çoban 
8. Mehmet Serkan İzol 
9. Meral Tuncer Argül
10. Ömer Faruk Sakarya
11. Savaş Gömeç
12. Seda Özbulut
13. Şanser Kadoğlu 
14. Tanzer Polat Yılmaz
15. Yusuf Kavak

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya