EGİFED Manisa'da toplandı

Sosyal Medyada Paylaş

EGİFED Manisa'da toplandı

Ege Genç İşadamları Federasyonu yönetim kurulu toplantısı,  Manisa Genç  İşadamları Derneği ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya Federasyon Başkan Sayın Aydın Buğra İlter, Balıkesir Genç İşadamları Derneği Başkanı Sayın Emrah Bilcanlı, Akhisar İşadamları Derneği Başkanı Sayın Özkan Kalın, Federasyon Başkanvekilleri Magiad 11.ve 12. Dönem Başkanı Sayın Ömer Özkara ve Magiad 13. ve 14. Dönem Başkanı Sayın Ömer Geriter katıldı.


GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRİYORUZ"

Ege Genç İşadamları Federasyonu Başkanı Aydın Buğra İlter başkanlığında gerçekleşen toplantıda Manisa ve Ege’deki konular gündeme geldi. Basına kapalı olarak yapılan toplantı sonrası yaptığı açıklama ile Manisa’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Ege Genç İşadamları Federasyonu Başkanı Aydın Buğra İlter:“Sevgili kardeşim Halil Ağırbaşlı ile Ege Bölgesi'nde beraber görev yaparken Manisa’da başkanlığa seçilmiş olması bizleri son derece memnun etti. Bugün hem kendisini kutlamak, başarılar dilemek, hem de Ege Genç İşadamları Federasyonu toplantımızı gerçekleştirmek için Manisa’dayız. Güçlerimizi birleştirdiğimizde çok daha başarılı olacağımızı biliyoruz” şeklinde konuştu.

"ORTAK GİRİŞİMLERDE BULUNACAĞIZ"


Ev sahipliği görevini yapan Başkan Halil Ağırbaşlı şu açıklamaları kaydetti:“Bir süredir beraber görev yaptığımız arkadaşlarımızın Manisa’mıza teşrif etmiş olmasından kaynaklanan mutluluğu yaşıyoruz. Daha önce MAGİAD yönetim kurulu üyeliği sıfatıyla bulunduğum Ege Genç İşadamları Federasyonundaki görevine bugün MAGİAD Başkanı sıfatıyla devam ediyorum. Misafirlerimize Manisa’mızı tanıtma fırsatımız oldu, ayrıca toplantıda Manisa başta olmak üzere tüm bölgede genç işadamlarımıza rehber olabilecek ne gibi girişimlerde bulunabiliriz konusunu tartıştık. Bundan sonraki süreçte tüm üyelerimizin bir biriyle tanışıp karşılıklı iş potansiyellerini ortaya çıkaracağı birliktelikleri gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.”

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya