Konya GİAD tam kadro KTO’da

Sosyal Medyada Paylaş

Konya GİAD tam kadro KTO’da

Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Başkanı Gülvezir Korkmaz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk’ü ziyaret etti. Görüşmede Konya ticari ve sanayisinin kat ettiği mesafe ve güncel ekonomik meseleler konuşuldu.

Türkiye Genç İş İnsanlar Konfederasyonu (TÜGİK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Başkanı Gülvezir Korkmaz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk’ü ziyaret etti. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette KONYAGİAD’ın çalışmalarını anlatan Başkan Korkmaz, Konya sanayisi ile ticaretinin geldiği noktanın şehrin ve ülkenin geleceğine yönelik umutlarını artırdığını, özellikle ihracatta birbiri ardına kırılan rekorların Türk girişimcisinin küresel ölçekteki gücünü en iyi şekilde ortaya koyduğunu belirtti.

Başta savunma sanayi olmak üzere her alandaki yükselişe girişimci, araştırmacı, yenilikçi ve çalışkan Konyalı iş insanlarının gereken desteği verdiğini ifade eden Korkmaz ‘‘Yeter’ki kendimize inanalım, güvenelim ve çalışalım. Sürekli vurguladığımız gibi en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizdir. Konya iş dünyası önümüzdeki süreçte de el ele vererek ülkemizin kutlu yükselişine en büyük katkıyı sağlamayı sürdürecektir. Biz de KONYAGİAD olarak genç iş insanlarımızın enerjilerinden oluşturduğumuz sinerjiyle şehrimiz ve ülkemiz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk ise KONYAGİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz ile çalışma arkadaşlarını KTO’da ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.

Ziyaret iyi dilek temennileriyle sona erdi.

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya