Konyalı Genç İş İnsanları İftarda Buluştu

Sosyal Medyada Paylaş

Konyalı Genç İş İnsanları İftarda Buluştu

Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) tarafından organize edilen iftar yemeği Baykara Gold’da gerçekleştirildi. Dernek üyelerinin aileleriyle birlikte katıldığı organizasyona ilgi yoğun oldu. İftar öncesi ve sonrasında masaları tek tek gezerek üyelerle sohbet eden KONYAGİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz, herkesin mübarek Ramazan ayını kutladı.

“En büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir”

Yemeğin bir ardından bir konuşma yapan Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Başkanı Gülvezir Korkmaz, rahmet ve bereket ayı Ramazan’da böyle bir organizasyonda üyelerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Konya’nın girişimci, yenilikçi ve çalışkan iş insanlarından oluşan KONYAGİAD’ın ikinci olağan genel kurulunun ardından büyümesine devam ettiğini ifade eden Başkan Korkmaz, “Konyamızı, Konya sanayisini daha ileri noktalara taşımak için daha çok çalışmalı ve üretmeliyiz. Burada en büyük gücümüz birliğimiz ve beraberliğimiz ile şehrimize ve ülkemize duyduğumuz sevdadır. Genç, dinamik, üretim ve istihdam sevdalı iş insanlarımızın enerjisine ve iş birliği ile oluşturacağımız sinerjiye güveniyoruz. Konya ekonomisini hak ettiği konuma yükseltmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz” dedi.

Katılımlarından dolayı tüm üyeler ile ailelerine teşekkür eden Gülvezir Korkmaz konuşmasını “Bizleri bu güzel iftar sofrası etrafında buluşturan Yüce Allah’a şükrediyorum. Bu kutlu zaman diliminin Konyamız, ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Daha nice Ramazanlara birlikte kavuşmayı Rabbimden temenni ediyorum” diyerek tamamladı.

 

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya