Samgiad'dan Geleneksel İftar Yemeği

Sosyal Medyada Paylaş

Samgiad'dan Geleneksel İftar Yemeği

Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) üyeleri, aileleri ile beraber pandemi sürecinin ardından Ramazan ayında düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sheraton Hotel'de düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde konuşan Türkiye Girişimci İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Onur Öztekin, Samsun'un en etkili sivil toplum kuruluşları arasında yer alan SAMGİAD üyeleri ile pandemi sonrasında bir iftar yemeğinde daha bir araya geldiklerini belirterek, ''SAMGiAD 2008 yılında şehri ve ülkesi için bir şeyler yapma umuduyla bir araya gelmiş genç iş insanları tarafından kurulmuş, kurulduğu günden bu yana hiç bir siyasi ideolojinin peşinde olmayan, tek derdi şehrine ve ülkesine hizmet etmek olan bir dernek özelliğine sahiptir. 40 farklı sektörden 160'ı aşkın katma değeri yüksek üyesi bulunan SAMGİAD, şehrinin sosyal ve ekonomik gelişimine ve istihdamına ciddi katkılar sağlamaya devam etmektedir. Derneğimiz Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu'na (KARGİF) bağlı olmakla birlikte, çatı kuruluşu olan başkanlığını sayın Erkan Güral'ın sürdürdüğü 67 ilde örgütlenmiş 9 bini aşkın üyesi bulunan TÜGİK'e bağlı, Konfederasyonun en çok çalışan, en çok önemsenen derneklerinden biri olmaya devam etmektedir

SAMSUN VE KARADENİZ TÜGİK İÇİN ÖNEMLİ

TÜGİK'in geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzda, şahsım TÜGİK yönetim kuruluna seçilirken, bir önceki dönem başkanımız Savaş Gömeç, Yüksek İstişare Kurulu'na, KARGİF Başkanımız Yavuz Selim Muratoğlu da TÜGİK Genel Başkan Yardımcılığı'na seçildi. Bazı üyelerimiz de diğer organlarda görev aldı. Bu vesile ile bölgemizin ve şehrimizin TÜGİK çatısında ne kadar önemli olduğunu da bir kez daha görmüş olduk. İftar programımıza katılan tüm üyelerimize ve eşlerine teşekkür ederim'' dedi.

İftara katılan Samsun TSO Başkan Yardımcısı Erol Beytekin, TÜGİK Başkan Yardımcısı ve ve KARGİF Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu, TÜGİK YİK Üyesi Savaş Gömeç de birer selamlama konuşması yaptı.

10. YILI DOLDURAN ÜYELERE BELGE

Ardından Başkan Onur Öztekin tarafından dernekte 10 yılı dolduran üyelere 10. yıl belgesi verilirken, derneğe yeni katılan üyelere de katılım belgesi verildi.

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya