SAMGİAD'dan Kahramanmaraş'ta bin kişiye iftar

Sosyal Medyada Paylaş

SAMGİAD'dan Kahramanmaraş'ta bin kişiye iftar

SAMGİAD'dan Kahramanmaraş'ta bin kişiye iftar

SAMGİAD DEPREMZEDELERİN YANINDA

Samsun Genç İş İnsanları Derneği, Çarşamba Belediyesi'nin Kahramanmaraş'ta kurduğu İftar Çadırı'nda 1000 kişiye iftar ve sahur yemeği verdi. Dernek Yönetimi ayrıca depremzedelere ayni ve nakdi yardımda da bulundu.

Samsun Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Onur Öztekin, yönetim kurulu üyeleri ve bazı üyelerle birlikte deprem felaketinin yaşandığı Kahramanmaraş'a gitti. Başkan Öztekin ve dernek üyeleri Çarşamba Belediyesi'nin burada kurmuş olduğu İftar Çadırı'nda 1000 kişiye iftar ve sahur yemeği verdi. İftar ve sahurda yemek dağıtan genç iş insanları, depremzedelerle aynı sofrayı paylaştı. Bölgeyi gezen dernek yönetimi ayrıca depremzedelere ayni ve nakdi yardımda da bulundu.

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, Çarşamba Belediyesi'nin Kahramanmaraş'ta kurmuş olduğu İftar Çadırı'nda depremzedelerle bir araya geldiklerini belirterek, ''Depremzede vatandaşlarımızla gönül sofrasında buluştuk. Acılarını paylaşmaya ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı mübarek Ramazan ayında onların yanında olduğumuzu bir kez daha göstermek istedik. Allah bu tür acıları tekrar yaşatmasın. Gerek SAMGİAD yönetim kurulumuz gerekse üyelerimiz depremin ilk gününden itibaren hem dernek üzerinden, hem de bireysel olarak deprem bölgesine elinden gelen desteği verdi. Onlara ayrıca teşekkür ediyorum. Çarşamba Belediye Başkanımız Halit Doğan'a da bu anlamlı programa yapmamıza vesile olduğu için SAMGİAD adına teşekkür ediyorum. Depremin yaraları tamamen sarılana kadar bölgeye desteklerimiz devam edecek'' dedi.

© 2012 TUGİK | Türkiye Girişimci İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya