HIZLI ARAMA:

SELKA GRUP

SELKA GRUP

YENAL KAYA

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 20. Cadde NO:7 Eskişehir

Telefon: 2222376262

Faks: 2222377430

http://selka.com

Eskişehir ‘de konut ve taahhüt projelerinde öncü bir firma olan selka inşaat tic a.ş 1990 yılında kurulmuştur. kurulduğundan bu yana 1.000.000 m2 üzerinde kapalı alan inşa eden firmanın en büyük başarılarından birisi ankara İstanbul arası hızlı tren projesinde yüklendiği birçok alt-üst geçit, viyadük ve sanat yapıları inşaatlardır.

 

Selka hazır beton san. tic a.ş. 1996 yılında kurulmuştur. firmanın başarıyla tamamlamış olduğu birçok konut projeleri, alış-veriş merkezleri ve kamu binası inşaatları vardır.

 

Selka madencilik inşaat yapı malz. ltd. şti 2001 yılında faaliyete geçirilmiştir. ocaklardan çıkarılan madenlerin imalatı, işlenmesi, parçalara ayrılması ve üretimini sağlayarak kamuya özel sektörlere de hizmet vermektedir.

 

Selka otomotiv ve petrol ürünleri ltd şti 2003 yılında kurulmuştur. akaryakıt, fuel-oil, madeni yağ petrol ürünlerinin depolanması ve servis için gerekli tüm tesisleri inşa edilerek faaliyete geçirilmiştir.

 

Selka prefabrik yapı elemanları san tic. a.ş kurulmuştur. firmamızın en büyük başarısı türkiye’nin en büyük projelerinden biri olan ankara istanbul arası hızlı tren projesinde polatlı-vezirhan arasındaki tüm köprü ve viyadük kirişlerinin imalatı nakliyesini ve montajını üstlenmesidir.

 

Selka yazılım bilişim teknolojileri san. ve tic. a.ş. kurulmuştur. kişisel bilgisayarlar ve mobil uygulamalar konusunda çalışmalarına devam eden selka bilişim hedefleri arasında sağlık ve savunma sanayi içinde yazılım geliştirmek vardır.
 

Firma İş Talep Teklifleri

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya