TÜGİK Üyelerimize Özel Avantajlı Yakıt Alım İmkanı

TÜGİK Üyelerimize Özel Avantajlı Yakıt Alım İmkanı

TÜGİK – PLATFORM ARACILIK VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.
DETAYLAR VE İNDİRİMDEN YARARLANMA KOŞULLARI

 

74 İLDE -  5 FARKLI MARKANIN İSTASYONLARINDA
LUKOİL. AKPET. KADOİL. BALPET. TERMO.PREV

 

İNDİRİM SİSTEMİNE KAYIT İÇİN; 

Ticari (Şirket) Başvuruları için, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Vergi levhası, kaşe, İmza sirküleri, Ticaret sicil gazetesi fotokopileri ve Araçlara ait ruhsat fotokopileri.

Şahıs başvuruları, Nüfus cüzdanı fotokopisi ve Araç ruhsat fotokopisi.

tugik@tugik.org.tr  e-posta adreslerine ilettikleri takdirde, ilgili kişi tarafından iletişime geçilerek evraklarınız tamamlandıktan sonra kayıt işlemleriniz tamamlanacaktır.

 

İSKONTO ORANLARI : TÜGİK üyelerinin mülkiyetinde ve/veya kullanımında bulunan araçları için; Platform Taşıt Tanıma Sistemi  üzerinden gerçekleşecek MOTORİN alımlarında Tavsiye Edilen resmi yerel perakende akaryakıt satış fiyatları üzerinden yüzde 7 indirim; BENZİN alımlarında resmi yerel perakende akaryakıt satış fiyatları üzerinden yüzde 6 indirim uygulanacaktır.

 

TÜGİK  üyelerinin çalışanlarının  mülkiyetinde bulunan araçları için; Platform Mobil Ödeme Sistemi  (Doldurgeç ) üzerinden gerçekleşecek MOTORİN alımlarında Tavsiye Edilen resmi yerel perakende akaryakıt satış fiyatları üzerinden yüzde 5 indirim; BENZİN alımlarında resmi yerel perakende akaryakıt satış fiyatları üzerinden yüzde 5 indirim uygulanacaktır

 

 

Platforam Taşıt Tanıma Sistemi ne dahil olacak araçlar için, son kullanıcılar ile sözleşme imzalanır ve son kullanıcı ya verilecek kullanıcı ismi ve şifre ile sisteme üye yapılır. Üye olan kurumsal şirketler ile sözleşme imzalanır imzalanmaz araç üniteleri teslimi yapılır.

 

Doldurgeç  sistemine dahil olacak bireysel kullanıcılar için sadece TÜGİK Üyelerine özel kampanya kodu verilecek ve son kullanıcılar   IOS veya Android marketten Doldurgeç Uygulamasını yükleyerek, plaka, ürün ve kredi kartını uygulamaya eklemesi ile kendilerine tanınan indirim oranı ile akaryakıt alımına hemen başlayabilecekleridir.

 

Ancak, Platformun beklenmeyen ekonomik kriz/ler veya kar marjlarında oluşan anormal değişiklikler, yasal mevzuat değişiklikleri vb. nedenler ile değişen piyasa koşullarına bağlı olarak müşteri ile anlaşılan satış koşullarında 3 gün öncesinden Müşteriye, SMS, E-Posta, Mobil Uygulama üzerinden bildirimde bulunmak kaydı ile değişiklik yapma hakkını saklı tutar Platform, indirim oranını iş bu sözleşmenin imza tarihi esas Enerji Piyasası Denetleme Kurumu (EPDK) web sayfasında (www.epdk.gov.tr) yayınlanan akaryakıt dağıtım şirketleri tarafından uygulanan akaryakıt pompa satış fiyatlarının ortalamasının %5 artması halinde ya da Amerikan Doları (USD) Türk Lirası (TL) kurunun %3 oranının üzerinde ya da altında değişim durumunun 2 (iki) haftadan uzun sürmesi halinde indirim oranını tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir.

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya