AKGİAD Dergisi 5. Sayısı eğitime destek için

Sosyal Medyada Paylaş

AKGİAD Dergisi 5. Sayısı eğitime destek için

Akhisar Genç İş Adamları Derneği  5.sayı Dergisini Eğitime Destek Olmak için Çıkardı.

2014 yılında devir aldığımız bu bayrağı 3 yıldır yönetimimiz ve üyelerimiz ile birlikte en iyi şekilde taşıdığımızı düşünüyorum .

Bizim 2014 2017 yılları arasında yapmış olduğumuz çalışmalarda ülkemize,milletimize, halkımıza ve şehrimize verilebilecek  en olumlu en pozitif mesajlar neler ise bunları tespit edip hayata geçirmeye çalıştık.

Bu çalışmaları yaparken fikirlerimizi hür ve bağımsız olarak dile getirdik. Her kesime eşit olarak yaklaştık hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadık. Daha bilinir daha  yaşanan daha güçlü bir Akhisar için tüm stklar ve siyasi partiler ile işbirliği içinde çalışmaya özen gösterdik.

Şimdiki hedefimiz Akhisar’I marka bir şehir yapabilmek bunun için en önemli olan şey Akhisar da bir fakültemizin olmasıdır.

Bu fakültenin yapılması için başlatılan Akhisar a iz bırak kampanyasının en sıkı takipçisiyiz.

Herkesin bildiği gibi 2,5 milyon lira paraya ihtiyacımız var Akhisar olarak bunu başaracağımıza yürekten inanıyorum ve destek olan herkesi canı gönülden tebrik ediyorum .

Bizde bu vesile ile şuana kadar 4 sayı çıkardığımız AKGİAD dergimizin formatını AKGİAD ekstra olarak değiştirip tüm gelirini ÜNİVERSİTE YAPMA VE YAŞATMA DERNEĞİNE BAĞIŞLIYORUZ.

2000 ADET Basılmış olan ilk üniversite dergimizin, amacı  tüm esnafımıza,işletmelerimize ,stklarımıza ve fabrikalarımıza dağıtılarak kampanyanın duyulmasını sağlayıp bağış oranını yükseltmektir.

Sizlerin huzurunda dergimize reklam vererek destek olan  firmalarımıza tek tek teşekkür ediyorum.

EN KIYMETLİ YATIRIM EĞİTİME YAPILAN YATIRIMIDIR.

UNUTMAYIN! AKHİSAR BİZİZ  BİZ AKHİSARLIYIZ.

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya