Bafra Genç İşadamları Derneğinden Görev Değişimi

Sosyal Medyada Paylaş

Bafra Genç İşadamları Derneğinden Görev Değişimi

BAFRA GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİNDEN GÖREV DEĞİŞİMİ

 

Bafra Genç İşadamları Derneği’nin Bafra Davet ve Toplantı Merkezi Menekşe Salonunda gerçekleştirilen 3.Genel Kurul Toplantısında 2 dönemdir başkanlığı yürüten Yavuz Selim MURATOĞLU, görevini Alper GÜNGÖR’e devretti. 

 

Bafra Genç İşadamları Derneği’nin Bafra Davet ve Toplantı Merkezi Menekşe Salonunda gerçekleştirilen 3. Genel kurulu ile Yönetim Başkanı’nı ve yeni yönetimi belirlendi. Tek Liste ile yapılan seçimde Bafra GİAD yönetim kurulu Başkanlığı’na Alper GÜNGÖR getirildi Yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından kurulun açılması ile divan heyeti başkanlığına Murat BÖLÜKBAŞ, divan katipliğine Murat KOPARAN, yazmanlığına ise Uğur YAVUZ getirildi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz adına saygı duruşu yapıldı ve ardından istiklal marşımız okundu Bafra GİAD 2. Dönem Yönetim Kurulu başkanı Yavuz Selim Muratoğlu “Bafra Genç İşadamları olarak 6 yıl önce kurduğumuz, her şeyimizden fedakârlık yaptığımız, adeta

 çocuğumuz dediğimiz ellerimizle büyüttüğümüz derneğimizin geldiği bu nokta, beni gururlandırdı ve aynı şekilde duygulandırdı. Buradan Bafra Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin'ne her zaman yanımızda ve her projemizde destek olduğu için ona ayrı teşekkürlerimi sunuyor, emeği geçen bütün herkese önce yönetim kurulum ve üyelerim adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  Ve iki döneme ait faaliyetlerin yer aldığı video gösterisiyle yapılan faaliyetler genel kurula sunuldu. Bafra GİAD saymanı Alper GÜNGÖR geçmiş ve gelecek dönemlere ait mali raporlarını okumasının ardından genel kurulca yönetim ibra edildi.  Divan başkanlığının genel kurula sunduğu aday listesi ve yönetim kurulu, denetim kurulu üyelerinin oylaması sonucu Bafra Genç İşadamları Derneği 3. Dönem Yönetim kurulu başkanı ve yönetim kadrosu oluşmuş oldu.  

Bafra Genç İşadamları Derneğinin 3. Genel kurulunda  seçilen  Yönetim Kurulu Başkanı Alper Güngör yaptığı açıklamada; “Bafra GİAD 3.Olağan Genel Kurulu Toplantısı sonucunda takdirleriniz ve gösterdiğiniz güven ile 3. dönem görevini, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte üstlenmiş bulunuyoruz. Siz değerli üyelerimize şahsıma ve yönetim kuruluma göstermiş olduğunuz güvenden dolayı teşekkür ediyorum. Başta 2011 yılından derneğimizin kuruluşunda yer alan kurucularımız olmak üzere bugüne kadar görev yapan yönetim kurulu başkanımız Sayın Yavuz Selim MURATOĞLU’na ve yönetim kuruluna aynı zamanda derneğimize emeği gecen maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Bafra için Elimizi Taşın altına koyduk, bu yolda Allah yar ve Yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Genel kurul Toplantısı, Protokol ve davetlilerin Dilek ve temennileri ile son buldu. 

Bafra Davet ve Toplantı Merkezi Menekşe Salonunda yapılan 3.Genel Kurul Toplantısına; Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, CHP İlçe Başkanı Nihat Oktay,Mhp İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş  KARGİF Başkanı Levent Özden, Samsun GİAD Başkanı Savaş Gömeç, Terme GİAD Başkanı Mustafa Celebi ve Üyeleri, Kurum Müdürleri, ‘Bafra İçin Hepimiz’ platformu üyeleri, Bafra Genç İşadamaları Derneğimizin Üyeleri ve Ailelerinin katılımları ile gerçekleştirildi.

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya