Milletimizin iradesine ve demokrasiye sahip çıkacağız

15 Temmuz 2016 akşamı, Dünya Demokrasi Tarihi açısından unutulmayacak bir olaya şahitlik etmiştir. Peygamber Ocağı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin emir-komuta zincirinden kopmuş bir kısım hain, askeri darbe teşebbüsü ile Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada, müttefik ülkeler ile birlikte verdiği 'küresel terörle mücadele'yi zafiyete uğratmak için, Türkiye'de terör estirmeye kalkmışlardır.

Demokrasi tarihinde askeri müdahale ve darbelerin Türkiye'nin kalkınmasına ve Cumhuriyet'in geleceğine ne kadar ağır hasarlar verdiğinin yeterince bilincinde olan halkımız, demokrasimize, Meclis’imize ve Hükümetine sahip çıkmıştır.

Milletimiz, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile meydanlara inmiş ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin şan ve şerefine leke sürme cüretiyle ülke yönetimine el koymaya kalkan hainlere ve teröristlere 'dur' demiştir.

Bu bilinçle, bu vahşi terör eyleminin ve darbe girişiminin başarısızlığa mahkum edilmesi adına, TÜGİK Camiası olarak, son noktaya kadar dinç ve uyanık olmayı sürdüreceğiz ve bu hainlerin Türkiye'nin algısına verdikleri zararı telafi etmek için, Türkiye'nin Genç İşadamları ve İş Kadınları olarak, var gücümüzle çalışacağız.

Bu vesile ile, Halkımızın ve Milletimizin Başı Sağolsun.Türkiye’mizin Başı Sağolsun.

Yaralılarımıza acil şifalar diler, şehitlerimize Allahtan rahmet ve ailelerine sabırlar dileriz.

TÜGİK olarak, yaraların sarılmasında, Türkiye ekonomisinin bu süreci en az badireyle atlatması adına, var gücümüzle çalışacağız.

 

 

Erkan Güral

 

TÜGİK Genel Başkanı

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya